Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Kontakt

 

73 111 44 11 (Obsługa Klienta)

 

73 111 44 66 (Klub Hodowców)

 
Spieszysz się - wyślij SMS
         z zamówieniem
        tel. 73 111 44 11
   lub po prostu zadzwoń

  zeskanuj | zadzwoń | zamów 
  zeskanuj | zadzwoń | zamów

KLUB HODOWCÓW Dr.Clauder's Polska

Darmowa dostawa

Darmowa dostawa (przesyłka kurierska) już od 99,00 zł

 

 

google+

Dołącz do nas na google+

 

Jakość

Najwyższej jakości karmy, suplementy i kosmetyki dla zwierząt Dr. Clauder's powstają z wykorzystaniem nowoczesnych metod produkcji. Tylko wówczas używane przez nas naturalnie najlepsze surowce o sprawdzonym pochodzeniu mogą w pełni zachować swą wartość. Produkty Dr. Clauder's powstają wyłącznie w Niemczech.  Zlokalizowanie produkcji i dystrybucji blisko siebie jest naszą strategiczną siłą. Pozwala nam to stale monitorować każdy etap realizacji naszej misji. Rygorystyczne kontrole jakości, zarówno wewnętrzne, jak i zewnętzne stanowią o naszej przewadze na rynku i  są wypełnieniem zobowiązania wobec naszych klientów i ich czwornonożnych przyjaciół.

Nasz dział badań i rozwoju wraz ze współpracującymi z nami partnerami zawsze na bieżąco śledzi wyniki najnowszych badań naukowych.  Rokrocznie inwestujemy duże sumy w ten obszar,  by zachować innowacyjność i dostosować się do potrzeb naszych klientów. Utrzymanie najwyższych standardów gwarantują również zewnętrzni eksperci dietetyki,  którzy dzielą się znami swą wiedzą.

Wysoką jakość w każdym aspekcie potwierdzają zdobyte certyfikaty otrzymane w 2010 roku w obszare rozwoju produktu, produkcji i logistyki, a także IFS (Internationa Food Standard) odnoszący  się do jakości karm. 

Zakład produkcyjny Dr. Clauder's jest też pierwszą fabryką karm dla zwierząt, która otrzymała certyfikat NEN-ISO9001 za rozwiązania logistyczne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Google+
Click Shop | Hosting home.pl